Salonimpozante.sk

Rádiofrekvencia

Neinvazívny facelifting – intenzívne omladenie tváre

 

Výsledkom rádiofrekvenčného liftingu je pevnejšia pleť, výrazný úbytok vrások, redukcia ochabnutosti pleti, omladenie a jasnejšia pleť. Neinvazívny lifting pomáha obnoviť pôvodný kolagén v pokožke, zlepšiť štruktúru, elasticitu a kvalitu pokožky. Efekt je okamžite viditeľný už po prvom ošetrení a je trvalý.

 

Rádiofrekvenčné vlny jednoducho, ale účinne omladia a reštartujú Vašu pokožku tváre, krku a dekoltu. Táto metóda je „novým začiatkom“ pre Vašu pokožku tváre, krku a dekoltu. Bez použitia skalpela, anestézie, jaziev a obmedzujúcej rekonvalescencie redukujete ochabnutú pleť a výsledkom je dokonalejšia tvár, pevnejšia pleť na krku a prirodzene vypnutá pokožka dekoltu. Jednoducho omladnete! O všetko sa postarajú radiofrekvenčné vlny, které intenzívne omladzujú podkožný kolagén. Pleti se navracia pružnosť, redukujú sa vrásky a dochádza k prirodzenému vypnutiu pokožky. Po liftingu je možné pozorovať celkové zlepšenie pokožky.

 

Lifting je možné podstúpiť bez rozdielu typu a farby pleti a absolvovať ho tak v zime ako aj v lete. Dochádza k celkovému spevneniu, vypnutiu a omladeniu. Liftingom je možné vyhladiť aj hlboké vrásky a zlepšiť tonus pleti.

 

Ako facelifting funguje

 

Odporúčame absolvovať 3-4 ošetrenia. Jedna procedúra trvá 40 až 60 minút a medzi jednotlivými ošetreniami je potrebné dodržať časový odstup 10-14 dní. Počas liftingu klient/ka pociťuje len jemné zahrievanie, keďže liftingom sa ošetruje najhlbšia vrstva pokožky. Znamená to, že teplom sa stimuluje kolagén, spevňuje sa pokožka a vyhladzujú sa vrásky okolo úst, očí, krku, čela a dekoltu a to úplne bezbolestne. Po neinvazívnom faceliftingu môžete pozorovať len jemné začervenanie. Liftingom ošetrená pokožka je jemnejšia, hladšia a celkový vzhľad pleti je žiarivejší.

 

Výsledky faceliftingu

 

  • pevnejšia pleť,
  • výrazný úbytok vrások okolo úst, očí, na čele a krku,
  • redukcia ochabnutej pleti,
  • omladenie a rozjasnenie pleti