Salonimpozante.sk

Mezoterapia

 

MEZOTERAPIA a MEZOLIFT

 

HYDRATUJÚCA A OCHRAŇUJÚCA  ŠPONGIA – KYSELINA HYALURONOVÁ

 

Prístrojom Mezoforte aplikujeme  kyselinu hyaluronovú – čistý vysokomolekulárny polysacharid, ktorý sa prirodzene nachádza v tkanivách. Náš organizmus obsahuje približne 15g kyseliny hyaluronóvej,  z toho polovica sa sústreďuje v koži. Jej najvyššie zastúpenie v tele evidujeme počas prvých rokov života. Jej množstvo po 25 – tom  roku života začína v organizme postupne ubúdať, čo má za následok tvorbu vrások. KH má vysoko hydratačné účinky a schopnosť viazať veľké množstvo vody, koži dodáva objem a pružnosť. Môžeme ju prirovnať ku molekulárnemu klbku či špongii, ktorá zlepšuje elasticitu a vláčnosť kože.

 

MEZOTERAPIA – tento druh ošetrenia pochádza z Francúzska a používa sa už 56 rokov. Neinvazívna  mezoterapia  je nový spôsob vpravovania účinných látok cez kožnú bariéru, keď vytvorením nových  dočasných kanálikov sú aplikované účinné látky priam  vtiahnuté do najhlbších vrstiev pokožky.  Je  to vitamínová bomba pre našu pleť, kde môžeme aplikovať rôzne ampulkové koncentráty a séra.

 

MEZOLIFT pri tomto ošetrení je ideálna kombinácia s RF ultrazvukom. Výsledkom rádiofrekvenčného liftingu je pevnejšia pleť, výrazný úbytok vrások, redukcia ochabnutosti pleti, omladenie a jasnejšia pleť. Neinvazívny lifting reštartuje obnovu pôvodného kolagénu v pokožke, zlepšuje jej štruktúru, elasticitu a kvalitu. Efekt je okamžite viditeľný už po prvom ošetrení. Rádiofrekvenčné vlny jednoducho, ale účinne omladia a reštartujú Vašu pokožku tváre, krku a dekoltu.