Salonimpozante.sk

O nás

Salón Impozante Vás pozýva do sveta  krásy, oázy relaxu a pokoja, kde môžete v príjemnom prostredí zabudnúť na každodenné starosti, zregenerovať svoje telo i myseľ. Sme tím kreatívnych profesionálov, ktorí milujú to, čo robia. Každý klient je pre nás iná osobnosť a nová skúsenosť. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Neustále načúvame potrebám a želaniam klientov, aby sme naplnili všetky ich predstavy a túžby. Pravidelne sa zúčastňujeme školení a seminárov u nás aj v zahraniční, a tak vám stále prinášame najnovšie beauty trendy.

V salóne pracujeme s profesionálnou talianskou vlasovou značkou BES, ktorá sa radí k najkvalitnejším nielen na Slovensku. Pravidelne prináša nové kolekcie strihov a trendy koloristiku. Medzi top služby patrí HERGEN BEATY & WELLNESS SOLUTION – zdravie a krása z prírody + diagnostika vlasov mikrokamerou.

JANSSEN COSMETICS je profesionálna nemecká pleťová kozmetika, ktorá používa inovačné, vedecky overené materiály a je etablovaná v 80 krajinách.  Vďaka vysoko účinným aktívnym látkam Vám dopraje potrebnú dávku energie a výživy. Výber kozmetických ošetrení je skutočne široký a prispôsobený každej klientke na mieru podľa typu a potrieb pleti. Kozmetické ošetrenie kombinujeme okrem kozmetiky aj prístrojovým ošetrením, čím sa zvýši účinok a celkový výsledok. Nakombinujeme Vám jednotlivé ošetrenia a odporučíme aj domácu starostlivosť pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu.

Produkty s ktorými pracujeme sú na prírodnej báze, nie sú testované na zvieratách a nájdete ich len v profesionálnych salónoch.

Pre tieto značky sme výhradným distribútorom na Slovensku a salón je  zároveň školiacim centrom, kde organizujeme individuálne školenia a semináre pod vedením našich kaderníkov a kozmetičiek.

Práca, ktorá sa urobí s láskou je v živote skutočným potešením pre nás všetkých.

Preto môžeme s istotou povedať, že salón Impozante je správna voľba.