Salonimpozante.sk

Mikrodermabrázia

Mikrodermabrázia využíva čistiace, regeneračné a bunku obnovovacie účinky mechanického peelingu na odstránenie kožných chýb. Podstatou ošetrenia je, že pomocou špeciálnej hlavice prúdia na povrch kože kryštáliky oxidu hlinitého, ktoré odstraňujú odumretú rohovinovú vrstvu. Presná veľkosť kryštálikov oxidu hlinitého, používaná pri mikrodermabrázii, je nevyhnutná pre rovnomerné obrusovanie, nakoľko sa tak zaručuje žiadaná hĺbka brúsenia. Kryštáliky sú preto triedené do jednej veľkosti špeciálnou, na tento účel vyrobenou metódou  a z dôvodu dodržania maximálnej hygieny sú sterilizované.

Jedná sa o niekoľkominútové, kontrolované, mechanické odstraňovanie odumretých povrchových buniek, ktoré by sa prirodzeným spôsobom zošúpali až po niekoľkých dňoch.

Urýchlené odstraňovanie odumretých kožných buniek so sebou prináša mnohé výhody. Prvá z nich je viditeľná okamžite: ide o zjemnenie epidermy, ktorá znovu nadobúda hladší a zdravší vzhľad ( vrásky či mini jazvičky po vyrážkach výrazne ustupujú). Takýmto spôsobom sa činnosť bunky „naštartuje“ a pokožka je viditeľne mladšia. Ide o skutočne účinné ošetrenie ľahkých vrások, pri ktorom pokožka nadobúda svoju niekdajšiu pružnosť. A na záver: toto ošetrenie je vynikajúcou predprípravou na zásahy kozmetickejšieho charakteru, pretože  aktívnym látkam otvára cestu a umožňuje im prenikať do hlbších vrstiev epidermy, rovno k aktivovaným bunkám.

Nový inovačný prístroj 3v1

* nový dizajn

* vylepšené technické parametre

* digitálne riadené ovládanie

* vacucontrol automatika

* vyhrievané kryštále

* automatický čistiaci režim

* jednorázové, sterilizované kryštále

* vymeniteľné, umelohmotné koncovky ošetrovacej hlavice

* rozšírená o laser ultrazvukový modul