Salonimpozante.sk

Hergen + Mikrokamera

Nová línia pre komplexné ošetrenie vlasov. Pomocou mikrokamery analyzuje stav vlasov aj vlasovej pokožky. Obnovuje vlasové vlákno, prinavracia mu životnú energiu a má blahodárny účinok aj pre vlasovú pokožku.
  • ANALÝZA MIKROKAMEROU
  • PRÍRODNÉ VÝŤAŽKY
  • ESENCIÁLNE OLEJE
  • BEZ PARABÉNOV


BLUE LINE

ENERGIZUJÚCE  A POSILUJÚCE  OŠETRENIE

Línia bola formulovaná pre všetkých, ktorí chcú posilniť vlasy oslabené stresom životného prostredia (smog, vietor..), mechanickým zaťažením (časté umývanie a vysúšanie) a chemikáliami (farbenie, trvalá). Modrá línia je určená k tomu, aby navrátila do vlasového vlákna energiu a dodala vlasu znovu životnú silu. Proteín hydrolyzát získaný zo semien Ceratonia silqua je zvlášť bohatý na arginin, kyselinu asparagovú a kyselinu glutamovú. Tieto aminokyseliny sú nevyhnutné pre rast a udržovanie zdravia vlasov a sú schopné nahradiť poškodené aminokyseliny renováciou štruktúry vlasov z vnútra. Ovocné kyseliny mi iného poskytujú živiny a základný vitálny materiál, ktorý je potrebný k rastu silnejších a zdravších vlasov.

GOLD LINE

VYŽIVUJÚCE A REKONŠTRUKČNÉ OŠETRENIE

Komfort, krása a plnosť vlasov závisí na ich zdraví a taktiež na ich výžive. Zlatá rada bola vytvorená tak, aby zaistila správnu hydratáciu a potrebnú výživu vlasového vlákna. Proteínová zložka extrahovaná zo semien sladkých mandlí vykazuje dvojaký účinok: reštrukturalizuje vlasy, ktoré sa javia ako poškodené, krehké a riedke a zároveň hydratuje do hĺbky vlasovú pokožku, čo nevysušuje vlasy a zisťuje im príjem základných potrebných prvkov. Orechový olej a šťava z aloe neutralizujú voľné radikály, ktoré vedú ku stárnutiu vlasov. Extrakt zo zeleného čaju a proteíny zo sóje sú ďalším zdrojom výživy.

SILVER LINE

OŠETRENIE PROTI LUPINÁM

Strieborná rada je formulovaná tak, aby čelila problémom s lupinami, znižuje odlupovaniu vlasovej pokožky a zmierňuje nepríjemný a opakujúci sa pocit svrbenia ku ktorému dochádza. Tea Tree, dôležitý prvok tejto rady, bol vybratý pre svoje antimykotické, antibakteriálne a antiseptické vlastnosti. Extrakty z kôry vŕby bielej (Salix alba) a škorice znižujú odlupovanie vlasovej pokožky. Cieľom tejto liečby je odstrániť príčinu zodpovednú za túto chorobu.

VIOLET LINE

OŠETRENIE PROTI PADANIU

Je to aktívna a špecifická liečebná kúra, ktorá je formulovaná tak, aby posilnila slabé vlasy, aby ich stimulovala k rastu a zabránila predčasnému padaniu vlasov. Baicalin, flavonoid extrakt zo Šišiaku bajkalského je schopný zvýšiť prolifeláciu folikulárnych buniek, chráni ich pred inhibičným signálom, ktorý je vyvolaný androgenným hormónmi. Klíčky pšeničného zrna a sóje stimulujú metabolickú aktivitu buniek, ktoré zaisťujú príjem živín potrebných k rastu vlasov. Mentol je schopný stimulovať mikrocirkuláciu pokožky hlavy a tak poskytovať väčšie okysličovanie folikulárnych buniek.